Starptautiskā daiļslidošanas skola

Starptautiskā daiļslidošanas skola darbojas daudzās Rīgas un Rīgas rajona ledus hallēs un ir viena no vadošajiem daiļslidošanas klubiem Latvijā. Mūsu skolas pamatos ir vairāku galveno virzienu attīstība: daiļslidošana pieaugušajiem, visu vecuma grupu sekcijas un daiļslidošanas sporta skola bērniem no 3 gadu vecuma, kuri plāno padarīt šo sporta veidu par visas savas dzīves aicinājumu. Starptautiskajā daiļslidošanas skolā apmācās gan pieaugušie, gan bērni no Rīgas, gan arī daiļslidotāji – iebraucēji no citām valstīm. Esam priecīgi redzēt kā sportistus, tā arī pārējos daiļslidošanas cienītājus jebkurā vecumā un sagatavotības līmenī.

Alexander Ryabinin
Alexander RyabininDaiļslidošanas treneris no Sanktpēterburgas
Aleksandrs Rjabiņins, daiļslidošanas sporta meistars, Krievijā atzītas un nopelniem bagātas treneres Z. Rjabiņinas audzēknis. Z.Rjabiņinas audzēkņu starpā ir arī:  Ksenija Stolbova, Aleksandrs Enberts, Sergejs Komolovs, Igors Jefimčuks utml. Aleksandrs sāka nodarboties ar daiļslidošanu jau no trīs gadu vecuma. Savas sporta karjeras laikā piedalījās daudzās Krievijas un Starptautiskās sacensībās, izcīnot godalgotas vietas. Daudzu gadu garumā Aleksandrs piedalījās dažādos ledus šovos Amerikā un Eiropā. Absolvēja P.F.Lesgafta Sanktpēterburgas valsts fiziskās kultūras universitāti,  iegūstot fiziskās kultūras un sporta speciālista kvalifikāciju daiļslidošanas katedrā. Trenera gaitas Aleksandrs uzsāka 2008.gadā. 
Marians  Butkevics
Marians ButkevicsHoreogrāfs
Marians Butkēvičs ir labi atpazīstams Latvijas Horeogrāfijas skolas raksturdeju pedagogs un baletmeistars. Absolvējis Rīgas Horeogrāfijas Vidusskolu kā baleta mākslinieks un ieguvis profesionālo Maģistra grādu horeogrāfijā. Marians visu savu mūžu ir veltījis aktīvai baleta dzīvei – strādājis Latvijas Nacionālajā Operā kā baleta mākslinieks, solists un baleta premjers. Viņa repertuārs - klasika, ieskaitot neskaitāmās solo raksturdejas, kā arī apjomīgu aktierisko lomu klāstu. Ar LNO baleta trupu Marians ir sniedzis viesizrādes Āfrikā un daudzās Eiropas, Skandināvijas un Āzijas valstīs. Īstenoja arī individuālu baleta projektu Dānijā. Viņa audzēkņi ir guvuši starptautisku atzinību, iegūstot godalgotas vietas daudzos konkursos Itālijā, Dienvidkorejā, ASV, Ķīnā u.c.

INTERNATIONAL FIGURE SKATING SCHOOL IN LATVIA

International figure skating school treneru audzēkņi ne tikai labi slido, bet arī iegūst pirmās vietas starptautiskās daiļslidošanas sacensībās. Audzēkņu lieliskie rezultāti tiek sasniegti, galvenokārt, pateicoties unikālām apmācību tehnikām, kuru pamatos ir Krievijas daiļslidošanas skolas lielā pieredze un tradīcijas. Tomēr, lielu lomu spēlē arī Eiropas ledus skolas speciālistu/treneru patiesā mīlestība pret savu darbu – te ir ļoti sirsnīga attieksme pret katru sportistu , un nav svarīgi vai tas ir trīs gadus vecs bērns vai pieaudzis cilvēks, kuram vienkārši patīk daiļslidošana.

Katru dienu International figure skating school ver vaļā savas durvis visiem šī daiļā slidošanas sporta veida piekritējiem. Starp audzēkņiem ir gan paši mazākie sportisti – no 3 līdz 5 gadiem, gan dažāda sagatavotības līmeņa skolēni, gan arī pieaugušie daiļslidošanas piekritēji, kuri jau prot pienācīgi slidot vai arī vēl tikai plāno apgūt šīs iemaņas un prasmes no nulles.

Pieredzējuši International figure skating school treneri - Aleksandrs Rjabiņins - cienījamās Krievijas treneres Zinaidas Rjabiņinas absolvents, un Eļžbeta Krumļevska – kvalificēts speciālists/treneris no Daugavpils, ir spējīgi atrast pieeju jebkura vecuma bērnam un pavisam īsā laikā apmācīt daiļslidošanai, neatkarīgi no bērna sākotnējā sagatavotības līmeņa. Starptautiskajā daiļslidošanas skolā strādā tikai kvalificēti speciālisti, kas ieguvuši augstāko izglītību dotajā sporta jomā.

Daiļslidošanas sporta skolas nodarbību ietvaros tiek apgūti teorētiskie un praktiskie daiļslidošanas tehnikas pamati, horeogrāfijas pamati un daiļslidošanas pamatelementi, kā arī veidota vienkārša, nesarežģīta daiļslidošanas programma, kura dos jums iespēju patīkami pārsteigt draugus un ģimenes locekļus kādā no publiskajām pilsētas slidotavām. Pilnvērtīgās daiļslidošanas sporta skolas ietvaros norisinās vairāk intensīvas apmācības – grupās un individuāli topošie daiļslidotāji cītīgi strādā pie daudz apgriezienu lēcieniem un sarežģītām rotācijām, tiek izstrādātas individuālas pilnvērtīgas daiļslidošanas programmas sacensībām un audzēkņi kompleksi tiek sagatavoti  lielajam sportam.

Starptautiskā daiļslidošanas skola – tā ir lieliska vieta, kur atklāt sev burvīgo daiļslidošanas pasauli – vienu no skaistākajiem un spilgtākajiem pasaules sporta veidiem. Kluba treneri ir pārliecināti- iemācīties slidot var ikviens, kurš to vēlas, un tas pavisam noteikti kļūs par pamatu labai pašsajūtai, stiprai veselībai un skaistai stājai, un iespējams, jūsu bērnam tas būs pirmais solis pretī lielajai sporta pasaulei.

Iesakiet vietni draugiem:

PIERAKSTIES SKOLAS JAUNUMIEM

MUMS IR INTERESANTI POSTI SOC. TĪKLOS

figureskatingschool.lv © 2017
PIEZVANIET MUMS:371 25926560