Starptautiskās daiļslidošanas skolas - fotogrāfijas un video galerija

Sekojiet mums un atbalstiet mūs – šī sadaļa jums palīdzēs tajā! Šeit ir izliktas simtiem fotogrāfijas un pilna satura video. Daudzas bildes un video ir publicēti mūsu sociālo tīklu kontos (Facebook, Instagram), kur jūs varat atstāt savus komentārus, izteikt savu viedokli, vēlmi, “šērot“ un “laikot”. Foto un video no sacensībām, bērnu treniņ nodarbībām, intervijas un atsauksmes par skolu, šeit jūs atradīsiet visu nepieciešamo plašsaziņas līdzekļu informāciju par Starptautiskās daiļslidošanas skolas aktivitātēm. Pievienojaties mums un esiet notikumu centrā!

Starptautiskā daiļslidošanas nometne skolēnu pavasara brīvlaikā. Daiļslidotāju nometne Tukumā, Latvija, 26.03-14.04, 2018. Daiļslidošanas nometnē piedalījās audzēkņi no Vācijas, Šveices, Ukrainas un citām valstīm. Nometnes programmā ietilpa: nodarbības uz ledus, fiziskā sagatavošana un horeogrāfija. Nometnes ietvaros brīvajā laikā mēs nodrošinājām papildus individuālās un grupu nodarbības uz ledus, nodarbojāmies ar daiļslidošanas programmu/soļu celiņu sastāšanu un palīdzējām bērniem lēcienu apmācībās ar drošības jostas palīdzību. Šeit jūs atradīsiet video un foto materiālus no Daiļslidošanas nometnes 2017, Tukumā. Starptautiskā daiļslidošanas skola organizē daiļslidošanas nometnes visa gada griezumā un aicina Latvijas un citu valstu daiļslidotājus piedalīties nākamo nometņu nodarbībās. Piebiedrojaties!

DAIĻSLIDOŠANAS NOMETNE TUKUMĀ, LATVIJĀ. PAVASARA SKOLĒNU BRĪVLAIKĀ. 26.03.2018-14.04.2018.

Starptautiskie daiļslidošanas maksājumi Ozolniekos, Latvijā. Fotogrāfijas un video. Mācību sesijas uz ledus, fiziskā apmācība slidotājiem, speciālā fiziskā apmācība, horeogrāfija, apmācību uz simulatora vestibulārā Alekseya Mishina ProSpin (rotators, vējdzirnaviņu, zirneklis, krutilki). Nelielas grupu skeiteri. Grupa skeiteri apmācībai 2 lec 7-8 cilvēki un skeiteri treniņu treniņiem 7,8 cilvēkiem treniņiem. Vestibulārā simulatora nodarbību kurss veicina ātrāku lecēju izpēti un ir ļoti populāra skeiteri. Starptautiskās maksas visu gadu, skolas brīvdienās un aicinu ikvienu piedalīties gaidāmā daiļslidošanas vākšanā.

DAIĻSLIDOŠANAS NOMETNE OZOLNIEKOS. (25 decembris-07 janvāris) LATVIJA 2017/18

Alekseja Mišina vestibulārais trenažieris – tā ir jaunākā trenēšanas sistēma profesionālajiem sportistiem, kas balstīta uz daiļslidotāja vestibulāro noturību. Ar tā palīdzību var ievērojami paaugstināt sportista sagatavotības līmeni un iegūt labus rezultātus. Alekseja Mišina vestibulārais trenažieris – tā ir inovatīva tehnoloģija, kas palīdz ātrāk apgūt lēcienus. Tā veicina: vestibulāro noturību, veiklību, ašumu, ātrumu, izturību un grupēšanās blīvumu. Rotators, rotējošais līdzsvara disks - Alekseja Mišina vestibulārais trenažieris ir pierādījis sevi no labākās puses un ir ļoti populārs sportistu vidū, tostarp arī populāro pasaules daiļslidotāju vidū. Tas ir piemērots daiļslidotājiem jebkurā vecumā un sagatavotības līmenī. Iziet apmācību kursu uz Alekseja Mišina vestibulārā trenažiera ir iespējams piedaloties Aleksandra Ryabiņina Starptautiskās daiļslidošanas skolas rīkotajās daiļslidošanas sporta nometnēs cauru gadu vai individuāli, ierodoties uz treniņnodarbībām sezonā. Nopirkt Alexeis Mishins vestibular simulator - daiļslidošanas simulator, (rotator, krutilka) šeit. Contacts: • alexander_ryabinin@mail.ru • +37125926560 Viber/Whatsapp

ALEKSEJA MIŠINA VESTIBULĀRAIS TRENAŽIERIS. DAIĻSLIDOŠANAS SPORTA NOMETNES. GALVENAIS TRENERIS ALEKSANDRS RYABIŅINS

Apmācības un mācību maksa dīdžeju skriešanās sacīkstēm visu vecumu sportistiem Dmitrovā, Krievijā. Ledus treniņš, fiziskā un speciālā fiziskā sagatavošana, stiepšanās, treniņa uz griezēja. Nelielas grupu skeiteri. Apmācība 2 un 3 lec. Grupa skeiteri treniņa treniņa lēcieniem no 7-8 cilvēkiem treniņa lēcienu treniņiem no 6 līdz 7 cilvēkiem. Nodrošināti labi nosacījumi nodevu nodrošināšanai. Visiem skeitbiedriem mēs vēlamies veiksmes, viegli uzsākam un mēs aicinām piedalīties gaidāmās daiļslidošanas nometnes.

Fotoattēli un videoklipi. VASARAS DAIĻSLIDOŠANAS NOMETNE DMITROV, MOSCOW REGION. KRIEVIJA. DATI 17-28. Jūlijs. 2017

Starptautiskie daiļslidošanas maksājumi Ozolniekos, Latvijā. Fotogrāfijas un video. Mācību sesijas uz ledus, fiziskā apmācība slidotājiem, speciālā fiziskā apmācība, horeogrāfija, apmācību uz simulatora vestibulārā Alekseya Mishina ProSpin (rotators, vējdzirnaviņu, zirneklis, krutilki). Nelielas grupu skeiteri. Grupa skeiteri apmācībai 2 lec 7-8 cilvēki un skeiteri treniņu treniņiem 7,8 cilvēkiem treniņiem. Vestibulārā simulatora nodarbību kurss veicina ātrāku lecēju izpēti un ir ļoti populāra skeiteri. Starptautiskās maksas visu gadu, skolas brīvdienās un aicinu ikvienu piedalīties gaidāmā daiļslidošanas vākšanā.

FOTO UN VIDEO. VASARAS DAIĻSLIDOŠANAS NOMETNE OZOLNIEKOS. (26 JŪNIJS-14 JŪLIJS) UN (31 JŪLIJS-25 AUGUSTS). LATVIJA 2017

Vasaras fotogrāfijas un video, starptautiskie daiļslidošanas nometnes Ozolniekos, Latvijā. Nometnes piedalījās visu vecumu bērni un dažāda līmeņa sagatavotība. Bērni tika iedalīti viņu grupās. Nelielas grupu skeiteri. Grupa skeiteri apmācībai 2 lec 7-8 cilvēki un skeiteri treniņu treniņiem 7-8 cilvēkiem. Apmācībā tika iekļauta ledus treniņš, fiziskā sagatavošana, horeogrāfija un vingrinājumi vestibulārā trenera Alekseja Mishina ProSpin (rotators, rotējošais disks, griezējs, vērpšanas ritenis)

Fotogrāfijas un video. Vasaras daiļslidošanas sporta treniņnometnēm Ozolniekos, Latvijā. 26 jūnijs - 14. jūlijs, 2017

Starptautiskā daiļslidošanas nometne skolēnu pavasara brīvlaikā. Daiļslidotāju nometne Tukumā, Latvija, 10-22 aprīlis, 2017. Daiļslidošanas nometnē piedalījās audzēkņi no Vācijas, Šveices, Ukrainas un citām valstīm. Nometnes programmā ietilpa: nodarbības uz ledus, fiziskā sagatavošana un horeogrāfija. Nometnes ietvaros brīvajā laikā mēs nodrošinājām papildus individuālās un grupu nodarbības uz ledus, nodarbojāmies ar daiļslidošanas programmu/soļu celiņu sastāšanu un palīdzējām bērniem lēcienu apmācībās ar drošības jostas palīdzību. Šeit jūs atradīsiet video un foto materiālus no Daiļslidošanas nometnes 2017, Tukumā. Starptautiskā daiļslidošanas skola organizē daiļslidošanas nometnes visa gada griezumā un aicina Latvijas un citu valstu daiļslidotājus piedalīties nākamo nometņu nodarbībās. Piebiedrojaties!

Fotogrāfijas un videoklipi. PAVASARA DAIĻSLIDOŠANAS NOMETNE TUKUMĀ, LATVIJA, 10-22 APRĪLIS 2017

Starptautiskā daiļslidošanas skola organizē daiļslidošanas nometnes ārzemju iebraucējiem-daiļslidotājiem. Sporta nometņu organizators – treneris no Sanktpēterburgas, Aleksandrs Rjabiņins. Treniņu procesa palīgi – profesionāla trenere no Daugavpils – Eļžbeta Krumpļevska un sudraba medaļas ieguvēja junioru Olimpiskajās spēlēs – Diāna Ņiķitina. Pēdējos gados mūsu sporta nometnes apmeklēja sprotiski vairāk kā no 20 dažādām valstīm. Daudzi daiļslidotāji apmeklē mūsu nometnes regulāri. Sporta nometnes tiek organizētas skolēnu brīvlaikos. Daudziem jau ir pazīstamas daiļslidošanas treniņnometnes Ozolniekos, Latvijā. Nometnes tiek organizētas lieliskās sporta bāzēs ar pieņemamām nometnes nodarbību cenām un nedārgām izmitināšanas un ēdināšanas izmaksām. Nometnes ietvaros Ozolniekos piedāvājam nodarbības uz speciāli daiļslidotājiem paredzētā vestibulārā trenažiera – ROTATORS. Kā arī vasaras sezonā Starptautiskās daiļslidošanas skolas vadība organizē izbraukuma treniņnometnes Krievijā – tās ir vasaras treniņnometnes Habarovskā, izbraukuma daiļslidošanas nometnes pilsētā Dmitrov, Krievijā. Papildus vasaras un ziemas nometnēm, lielu popularitāti gūst pavasara sporta nometne Tukumā, Latvijā un rudens nometne Ozolniekos, Latvijā. Laipni lūdzam daiļslidošanas iesācējus un profesionāļus uz Daiļslidošanas treniņnometnēm visa gada griezumā. Piebiedrojaties! Kontakti: alexander_ryabinin@mail.ru +37125926560 Viber/Whatsapp

video materiāli. STARPTAUTISKAS DAIĻSLIDOŠANAS NOMETNES LATVIJĀ UN KRIEVIJĀ. SKOLĒNU BRĪVLAIKOS.

PIERAKSTIES SKOLAS JAUNUMIEM

MUMS IR INTERESANTI POSTI SOC. TĪKLOS

figureskatingschool.lv © 2017
PIEZVANIET MUMS:371 25926560