Starptautiskās daiļslidošanas skolas un nometne - fotogrāfijas un video galerija

Starptautiskās daiļslidošanas nometne A Ryabinin skola. Sekojiet mums un atbalstiet mūs – šī sadaļa jums palīdzēs tajā! Šeit ir izliktas simtiem fotogrāfijas un pilna satura video. Daudzas bildes un video ir publicēti mūsu sociālo tīklu kontos (Facebook, Instagram), kur jūs varat atstāt savus komentārus, izteikt savu viedokli, vēlmi, “šērot“ un “laikot”. Foto un video no sacensībām, bērnu treniņ nodarbībām, intervijas un atsauksmes par skolu, šeit jūs atradīsiet visu nepieciešamo plašsaziņas līdzekļu informāciju par Starptautiskās daiļslidošanas skolas aktivitātēm. Pievienojaties mums un esiet notikumu centrā!

Starptautiskie daiļslidošanas nometne Latvijā. Fotogrāfijas un video. Mācību sesijas uz ledus, fiziskā apmācība slidotājiem, speciālā fiziskā apmācība, horeogrāfija, apmācību uz simulatora vestibulārā Alekseya Mishina ProSpin (rotators, vējdzirnaviņu, zirneklis, krutilki). Nelielas grupu skeiteri. Grupa skeiteri apmācībai 2 lec 7-8 cilvēki un skeiteri treniņu treniņiem 7,8 cilvēkiem treniņiem. Vestibulārā simulatora nodarbību kurss veicina ātrāku lecēju izpēti un ir ļoti populāra skeiteri. Starptautiskās maksas visu gadu, skolas brīvdienās un aicinu ikvienu piedalīties gaidāmā daiļslidošanas vākšanā.

STARPTAUTISKĀ VASARAS DAIĻSLIDOŠANAS NOMETNE LATVIJĀ

Vasara Starptautiskie daiļslidošanas nometne Maskavā Krievijā. Fotogrāfijas un video. Mācību sesijas uz ledus, fiziskā apmācība slidotājiem, speciālā fiziskā apmācība, horeogrāfija, apmācību uz simulatora vestibulārā Alekseya Mishina ProSpin (rotators, vējdzirnaviņu, zirneklis, krutilki). Nelielas grupu skeiteri. Grupa skeiteri apmācībai 2 lec 7-8 cilvēki un skeiteri treniņu treniņiem 7-8 cilvēkiem treniņiem. Vestibulārā simulatora nodarbību kurss veicina ātrāku lecēju izpēti un ir ļoti populāra skeiteri. Starptautiskās maksas visu gadu, skolas brīvdienās un aicinu ikvienu piedalīties gaidāmā daiļslidošanas vākšanā.

STARPTAUTISKĀ VASARA DAIĻSLIDOŠANAS NOMETNE MASKAVĀ, KRIEVIJĀ

Starptautiskā daiļslidošanas nometne skolēnu pavasara brīvlaikā. Daiļslidotāju nometne Latvija. Daiļslidošanas nometnē piedalījās audzēkņi no Vācijas, Šveices, Ukrainas un citām valstīm. Nometnes programmā ietilpa: nodarbības uz ledus, fiziskā sagatavošana un horeogrāfija. Nometnes ietvaros brīvajā laikā mēs nodrošinājām papildus individuālās un grupu nodarbības uz ledus, nodarbojāmies ar daiļslidošanas programmu/soļu celiņu sastāšanu un palīdzējām bērniem lēcienu apmācībās ar drošības jostas palīdzību. Šeit jūs atradīsiet video un foto materiālus no Daiļslidošanas nometnes 2017, Tukumā. Starptautiskā daiļslidošanas skola organizē daiļslidošanas nometnes visa gada griezumā un aicina Latvijas un citu valstu daiļslidotājus piedalīties nākamo nometņu nodarbībās. Piebiedrojaties!

DAIĻSLIDOŠANAS NOMETNE LATVIJĀ | PAVASARA SKOLĒNU BRĪVLAIKĀ

Ziemas Starptautiskās daiļslidošanas nometnes Latvijā. Fotogrāfijas un video. Mācību sesijas uz ledus, fiziskā apmācība slidotājiem, speciālā fiziskā apmācība, horeogrāfija, apmācību uz simulatora vestibulārā Alekseya Mishina ProSpin (rotators, vējdzirnaviņu, zirneklis, krutilki). Nelielas grupu skeiteri. Grupa skeiteri apmācībai 2 lec 7-8 cilvēki un skeiteri treniņu treniņiem 7,8 cilvēkiem treniņiem. Vestibulārā simulatora nodarbību kurss veicina ātrāku lecēju izpēti un ir ļoti populāra skeiteri. Starptautiskās maksas visu gadu, skolas brīvdienās un aicinu ikvienu piedalīties gaidāmā daiļslidošanas vākšanā.

STARPTAUTISKĀ ZIEMAS DAIĻSLIDOŠANAS NOMETNE LATVIJĀ

Apmācības un mācību maksa dīdžeju skriešanās sacīkstēm visu vecumu sportistiem Dmitrovā, Krievijā. Ledus treniņš, fiziskā un speciālā fiziskā sagatavošana, stiepšanās, treniņa uz griezēja. Nelielas grupu skeiteri. Apmācība 2 un 3 lec. Grupa skeiteri treniņa treniņa lēcieniem no 7-8 cilvēkiem treniņa lēcienu treniņiem no 6 līdz 7 cilvēkiem. Nodrošināti labi nosacījumi nodevu nodrošināšanai. Visiem skeitbiedriem mēs vēlamies veiksmes, viegli uzsākam un mēs aicinām piedalīties gaidāmās daiļslidošanas nometnes.

STARPTAUTISKĀ PAVASARIS DAIĻSLIDOŠANAS NOMETNE MOSCOW KRIEVIJA

Starptautiskie daiļslidošanas nometne Ozolniekos, Latvijā. Fotogrāfijas un video. Mācību sesijas uz ledus, fiziskā apmācība slidotājiem, speciālā fiziskā apmācība, horeogrāfija, apmācību uz simulatora vestibulārā Alekseya Mishina ProSpin (rotators, vējdzirnaviņu, zirneklis, krutilki). Nelielas grupu skeiteri. Grupa skeiteri apmācībai 2 lec 7-8 cilvēki un skeiteri treniņu treniņiem 7,8 cilvēkiem treniņiem. Vestibulārā simulatora nodarbību kurss veicina ātrāku lecēju izpēti un ir ļoti populāra skeiteri. Starptautiskās maksas visu gadu, skolas brīvdienās un aicinu ikvienu piedalīties gaidāmā daiļslidošanas vākšanā.

STARPTAUTISKĀ VASARAS DAIĻSLIDOŠANAS NOMETNE BULGĀRIJĀ

Vasaras fotogrāfijas un video, starptautiskie daiļslidošanas nometnes Ozolniekos, Latvijā. Nometnes piedalījās visu vecumu bērni un dažāda līmeņa sagatavotība. Bērni tika iedalīti viņu grupās. Nelielas grupu skeiteri. Grupa skeiteri apmācībai 2 lec 7-8 cilvēki un skeiteri treniņu treniņiem 7-8 cilvēkiem. Apmācībā tika iekļauta ledus treniņš, fiziskā sagatavošana, horeogrāfija un vingrinājumi vestibulārā trenera Alekseja Mishina ProSpin (rotators, rotējošais disks, griezējs, vērpšanas ritenis)

STARPTAUTISKĀ RUDENS DAIĻSLIDOŠANAS NOMETNE LATVIJĀ

Starptautiskā daiļslidošanas nometne skolēnu pavasara brīvlaikā. Daiļslidotāju nometne Tukumā, Latvija, 10-22 aprīlis, 2017. Daiļslidošanas nometnē piedalījās audzēkņi no Vācijas, Šveices, Ukrainas un citām valstīm. Nometnes programmā ietilpa: nodarbības uz ledus, fiziskā sagatavošana un horeogrāfija. Nometnes ietvaros brīvajā laikā mēs nodrošinājām papildus individuālās un grupu nodarbības uz ledus, nodarbojāmies ar daiļslidošanas programmu/soļu celiņu sastāšanu un palīdzējām bērniem lēcienu apmācībās ar drošības jostas palīdzību. Šeit jūs atradīsiet video un foto materiālus no Daiļslidošanas nometnes 2017, Tukumā. Starptautiskā daiļslidošanas skola organizē daiļslidošanas nometnes visa gada griezumā un aicina Latvijas un citu valstu daiļslidotājus piedalīties nākamo nometņu nodarbībās. Piebiedrojaties!

Daiļslidošanas nometne visu vecumu bērniem mini grupās vai individuāli visa gada garumā

PIERAKSTIES SKOLAS JAUNUMIEM

MUMS IR INTERESANTI POSTI SOC. TĪKLOS

figureskatingschool.lv © 2017
PIEZVANIET MUMS:371 25926560