Starptautiskā daiļslidošanas skola - noderīga informācija

Informācija visu vecumu un kategoriju daiļslidotājiem: iesācēji, jaunie daiļslidotāji, daiļslidošanas amatieri un profesionāļi. Noderīga informācija, raksti un padomi daiļslidotāju vecākiem – mūsu mājaslapā ir atbildes uz visiem jūsu jautājumiem.Noderīga informācija par bērna dalību daiļslidošanas sacensībās, ISU noteikumi daiļslidošanā un skolas noteikumi, sporta nometnes – Starptautiskās daiļslidošanas nometnes skolēnu brīvlaikos, treniņ nodarbības daiļslidotājiem no ārvalstīm, izbraukuma nometnes, daiļslidotāju testēšana un vēl daudz citu materiālu par daiļslidošanu, kas paplašinās jūsu redzesloku. Uzziniet visu interesanto un noderīgo – ātri, ērti un uzskatāmi!

"Starptautiskā daiļslidošanas skola". Papildus kopējiem daiļslidošanas treniņiem ļoti noderīgas ir privātās individuālās nodarbības daiļslidotājiem. Liels pluss ir individuālajām nodarbībām, jo treneris lielāku uzmanību var pievērst vienam sportistam, kas padara treniņu daudz produktīvāku. Privātās treniņnodarbības programma un fiziskās slodzes intensitāte tiek noteikta atbilstoši daiļslidotāja sagatavotības līmenim. Lai izaudzinātu sportistu, nepieciešams sistemātiski apmeklēt kopējās treniņnodarbības un vajadzības gadījumā neatstāt novārtā arī kluba privātās treniņnodarbības. Kopumā treniņnodarbības spēcīgi ietekmē sportista izaugsmi.

Individuālās nodarbības daiļslidotājiem

19/06/2015
Sazinieties ar daiļslidošanas sporta kluba vadību un vienojieties par pirmo testa treniņu nodarbību ar kluba treneri. Pēc treniņa treneris jums pastāstīs par jūsu bērna gatavību mācīties daiļslidošanā. Ieteiks vispiemērotāko treniņu grafiku nedēļā jaunajam slidotājam. Ja nepieciešams, tiks ieplānoti papildus treniņi, lai jūsu bērnam būtu vieglāk iekļauties treniņu grupā. lūdzu, zvaniet +371 25926560.

Daiļslidošana iesācējiem. Ar ko sākt?

09/03/2015
Sacensības daiļslidošanā. Starptautiskā daiļslidošanas skola sporta skola regulāri piedalās vietējās un starptautiskās sacensībās, organizē sacensības daiļsdlidotājiem uz Ozolnieku sporta bāzes pamata Ozolniekos, Latvijā. Piedalieties sacensībās! Sacensības sagādā prieku bērniem un ir viens no svarīgākajiem faktoriem daiļslidotāja audzināšanā.

Sacensības daiļslidošanā. Kā piedalīties sacensībās

10/03/2015
Piedalīties Starptautiskā daiļslidošanas skola vasaras mācību treniņnometnēs. Sporta kluba vadība vienmēr ziņo vecākiem un izvieto informāciju par plānotajiem pasākumiem kluba mājaslapas nodaļā Kluba jaunumi. Visu informāciju par sporta kluba daiļslidotāju vasaras mācību treniņnometnēm var uzzināt, sazinoties ar kluba vadību pa telefonu +371 25926560 vai iepazīstoties ar informāciju par sporta mācību treniņnometnēm mūsu skola bērniem Starptautiskā daiļslidošanas skola mājaslapā.

Piedalīties vasaras daiļslidošanas mācību treniņnometnēs

17/03/2015
Testēšanas mērķi un uzdevumi Galvenais testēšanas mērķis ir pārbaudīt, kādā līmenī daiļslidotāji pārvalda daiļslidošanas pamatus, dot sportistiem iespēju savlaicīgi izlabot esošos trūkumus bāzes (pamata) sagatavotībā. Bāzes soļi un pagriezieni, kas ietilpst testu sastāvā, - tā ir daiļslidošanas ābece, bez kuras apguves visam pārējam, ieskaitot programmu sagatavošanu un piedalīšanos sacensībās, nav nekādas nozīmes.

Slidotāju bāzes slidošanas testēšana

07/04/2015
Daiļslidošanas sporta skola Starptautiskā daiļslidošanas skola iekšējās kārtības noteikumi Iekšējās darba kārtības noteikumu ievērošana nodrošina koordināciju attiecībās starp treneriem un direktoru. Noteikumi palīdz sportistu audzināšanas procesā un parāda vecākiem pilnīgu kluba struktūru. Iekšējā darba kārtība ir darba disciplīnas pamats.

Starptautiskā daiļslidošanas skola iekšējās kārtības noteikumi

24/04/2015
Iegādāties mēneša abonementu daiļslidošanā – tas ir pareizs lēmums, ja vēlaties izaudzināt īstu daiļslidotāju. "Starptautiskā daiļslidošanas skola" daiļslidotājiem piedāvā plašu kluba mēneša abonementu klāstu. Abonements daiļslidotājiem – tā ir sportista nepieciešamība un izdevīga treniņnodarbību iegāde par pieejamām cenām. Daiļslidotājam vajag regulāri apmeklēt treniņnodarbības, un abonementa iegāde kļūst par labāko risinājumu. Jo vairāk jūsu izvēlētajā abonementā ir treniņu dienu, jo lētākas ir jūsu bērna treniņnodarbības.

Abonementa treniņnodarbības

21/06/2015

PIERAKSTIES SKOLAS JAUNUMIEM

MUMS IR INTERESANTI POSTI SOC. TĪKLOS

figureskatingschool.lv © 2017
PIEZVANIET MUMS:371 25926560