Daiļslidošana iesācējiem. Ar ko sākt?

Iesācējiem daiļslidotājiem

Кatrs vecāks rūpējas par sava bērna veselību. Daiļslidošana - tas ir noderīgs sporta veids, seviški slimīgiem bērniem ar novājinātu veselību. Ārsti rekomendē tieši šādiem bērniem nodarboties ar daiļslidošanu. Nodarbošanās ar dailslidošanu sekmē imunitātes nostiprināšanos un pozitīvi ietekmē vispārēju organisma attīstību.

 

  • Кonsultācija pie ārsta

Pirms pierakstīties daiļslidošanas sekcijā, mēs rekomendējam saņemt ārsta (pediatra) konsultāciju. Ārsts veiks bērna medicīnisko apskati un dos Jums savas rekomendācijas par bērna iespēju nodarboties ar daiļslidošanu.

  • Sazinieties ar sporta kluba vadību 

Sazinieties ar daiļslidošanas sporta kluba vadību un vienojieties par pirmo testa treniņu nodarbību ar kluba treneri. Pēc treniņa treneris jums pastāstīs par jūsu bērna gatavību mācīties daiļslidošanā. Ieteiks vispiemērotāko treniņu grafiku nedēļā jaunajam slidotājam. Ja nepieciešams, tiks ieplānoti papildus treniņi, lai jūsu bērnam būtu vieglāk iekļauties treniņu grupā. lūdzu, zvaniet +371 25926560.

  • Par apģērbu un slidošānas inventāru variet jautāt treneriem, kā arī iepazīies ar informāciju mūsu mājas lapā.

Treneris konsultēs un piedāvās profesionālu, praktisku palīdzību slidu iegādē.Ieteiks, kur nopirkt slidas bērniem, vīriešu vai sieviešu daiļslidošanas slidas. Tāpat pastāstīs, kā ģērbt bērnu uz treniņiem daiļslidošanā,

  • Nopirkt abonementu daiļslidošanā.

Iepazīties ar cenu abonementiem "Starptautiskā daiļslidošanas skola" var vai nu uz vietas klubā, v. Apmeklējieai kluba mājas lapā. Iespējams apmeklēt kluba treniņus ar tūlītēju  samaksu (par katru nodarbību), un iegādāties izvēlēto abonementu uz mēnesi. "KONTAKTI",  "ZIŅAS".

Autors:
Balsot par rakstu:
kopa: 56. Reitings: 3.04 no 5

PIERAKSTIES SKOLAS JAUNUMIEM

MUMS IR INTERESANTI POSTI SOC. TĪKLOS

figureskatingschool.lv © 2017
PIEZVANIET MUMS:371 25926560