Abonementa treniņnodarbības

Iegādāties mēneša abonementu daiļslidošanā – tas ir pareizs lēmums, ja vēlaties izaudzināt īstu daiļslidotāju. "Starptautiskā daiļslidošanas skola" daiļslidotājiem piedāvā plašu kluba mēneša abonementu klāstu.

Abonements daiļslidotājiem – tā ir sportista nepieciešamība un izdevīga treniņnodarbību iegāde par pieejamām cenām. Daiļslidotājam vajag regulāri apmeklēt treniņnodarbības, un abonementa iegāde kļūst par labāko risinājumu. Jo vairāk jūsu izvēlētajā abonementā ir treniņu dienu, jo lētākas ir jūsu bērna treniņnodarbības.

"Starptautiskā daiļslidošanas skola" piedāvā plašu daiļslidošanas abonementu klāstu. Visi abonementi ietver treniņnodarbības uz sausas virsmas un ledus laukumā. Nodarbību daudzveidība rosina  bērnu interesi par sportu jau no agras bērnības un veicina pilnvērtīgu bērna fizisko attīstību.

Visos abonementos ir iekļautas sekojošas obligātās daiļslidošanas disciplīnas: vispārējā fiziskā sagatavošana, speciālā fiziskā sagatavošana, horeogrāfija, daiļslidotāju testēšana.
Vasaras periodā kluba administrācija organizē vasaras treniņnometnes, ziemā – Ziemassvētku svinēšanu, kluba sacensības un dažnedažādus pasākumus kluba bērniem.

"Starptautiskā daiļslidošanas skola" daiļslidošanas abonementi

Daiļslidošanas „Sporta veselības grupa”

Ir lieliska izvēle daiļslidošanas iesācējiem un amatieriem, kas aizraujas ar daiļslidošanu un neizvirza sev nopietnu mērķi daiļslidošanas apmācībā. Šis abonements gan pieaugušajiem, gan pašiem mazākajiem dod iespēju apgūt daiļslidošanas pamatus un iemācīties droši stāvēt uz slidām. Ja mācību procesā jūs sajūtat, ka daiļslidošana – tas ir jūsu sporta veids un jūs esat gatavi nodarboties biežāk, tad jūsu treneri vienmēr palīdzēs jums pamācīties papildus, lai pārietu vecākajā grupā, kur treniņi noris intensīvākā treniņu režīmā.

 

„Sākotnējās sagatavošanas grupa”

Ir labākā izvēle jaunākā vecuma bērniem - daiļslidotājiem, kuri mācās pirmo gadu, ieteicamais vecums ir 3-5 gadi. Daiļslidošanu uzskata par agrīno sporta veidu, un, ja mazulim patīk nodarboties ar daiļslidošanu, slidot, tad treneri iesaka atbalstīt bērna centienus. Jo lielāku interesi par sportu izrāda bērns, jo produktīvāki ir treniņi un augstāks rezultāts.

 

„Mācību treniņgrupa”

Daiļslidotāji - 2.daiļslidošanas apmācības gads un vecuma kategorija 5-6 gadi, ar katru gadu līdz noteiktam meistarības līmenim treniņu skaitu ieteicams palielināt. Nodarbību intensitātes palielināšana un pāreja vecākajā grupā garantē panākumus. Sen pierādīts, ka nav iespējams gūt panākumus, pakāpeniski nepalielinot nodarbību intensitāti, un tā tas ir jebkurā sporta veidā.

 

„Sporta grupa”

Daiļslidotāji - 3.daiļslidošanas apmācības gads, attiecīgi 6-8 gadu vecums. Sporta grupa – tas jau ir nopietns pieteikums uz rezultātu. Grupā notiek treniņnodarbības, kas ir virzītas uz mērķa sasniegšanu un īsta sportista audzināšanu. Šai vecumā ļoti svarīgi ir neizlaist treniņus, bet, tieši otrādi, slidot pēc iespējas vairāk. Bērni spēj ātri atgūt spēkus, un te visstiprāk izpaužas čaklums, īpaši meitenēm. Intensīvi treniņi ar pilnu atdevi audzina sportistu, spējīgu uzrādīt augstus rezultātus.

 

„Sporta meistarības grupa”

Daiļslidotāji – 4. daiļslidotāju apmācības gads, ieteicamais vecums 8-9 gadi. Tie ir daiļslidotāji, kuri jau ir parādījuši sevi jaunākā vecuma bērnu sacensībās, kuri ir gatavi veltīt daiļslidošanai lielāko sava brīvā laika daļu. Daiļslidošana, kā jebkurš cits sporta veids, prasa daudz laika un pūļu. Ja bērns ir gatavs nodarboties ar sportu un vecāki viņu atbalsta, tad jāņem vērā, ka profesionālais sports – tas nav hobijs, un te nav pieļaujams izlaist treniņus, slimot un slinkot. Pacietība un darbs audzina čempionus!

Autors:
Balsot par rakstu:
kopa: 53. Reitings: 3.75 no 5

PIERAKSTIES SKOLAS JAUNUMIEM

MUMS IR INTERESANTI POSTI SOC. TĪKLOS

figureskatingschool.lv © 2017
PIEZVANIET MUMS:371 25926560