Individuālās nodarbības daiļslidotājiem

"Starptautiskā daiļslidošanas skola". Papildus kopējiem daiļslidošanas treniņiem ļoti noderīgas ir privātās individuālās nodarbības daiļslidotājiem. Liels pluss ir individuālajām nodarbībām, jo treneris lielāku uzmanību var pievērst vienam sportistam, kas padara treniņu daudz produktīvāku. Privātās treniņnodarbības programma un fiziskās slodzes intensitāte tiek noteikta atbilstoši daiļslidotāja sagatavotības līmenim.

Lai izaudzinātu sportistu, nepieciešams sistemātiski apmeklēt kopējās treniņnodarbības un vajadzības gadījumā neatstāt novārtā arī kluba privātās treniņnodarbības. Kopumā treniņnodarbības spēcīgi ietekmē sportista izaugsmi.

 

Kādos gadījumos vajag padomāt par individuālajām nodarbībām:

•    Papildus nodarbības paātrinātai sportista izaugsmei.
•    Gatavošanās sacensībām, ieskaitēm un testiem.
•    Darbs ar daiļslidotāja programmu (uzvedums, programmas sagatavošana).
•    Daiļslidošanas iesācējs, jauns daiļslidotājs vai pirmo reizi uz ledus.
•    Kļūdu labošana daiļslidošanas elementu tehnikā.
•    Izlaists daudz kopējo treniņnodarbību (abonementa nodarbības).
•    Sagatavošanai un pāriešanai vecākā grupā.

Daiļslidotājam, kā jebkuram sportistam, regulāri jāapmeklē treniņnodarbības, savienojot kopējās nodarbības grupā un individuālās nodarbības. Ja jūs izlaidāt kādu treniņnodarbību, tad, lai panāktu savu grupu, visticamāk būs jāizmanto individuālās nodarbības klubā. Visu apmācību gaitā bērni apgūst jaunu materiālu, un, ja jūsu bērns nav bijis nodarbībā, tad vēlāk panākt savu grupu daiļslidošanā viņam būs grūti.

Sportista izaugsme ir tieši atkarīga no kluba nodarbību skaita un kvalitātes. Pat ja bērns ir ļoti talantīgs, ja viņš maz slido, viņš nevarēs iemācīties slidot tā, kā viņš varētu iemācīties, ja apmeklētu optimālo treniņu skaitu.

"Starptautiskā daiļslidošanas skola" piedāvā privātas treniņnodarbības ar kluba treneri pieaugušajiem un bērniem, daiļslidošanas amatieriem un profesionāļiem neatkarīgi no vecuma un sagatavotības līmeņa. Klubā trenējas visu vecumu bērni (no 3 gadiem un vecāki). Kluba treneri novadīs privātās nodarbības daudzās Rīgas un Rīgas rajona slidotavās jums piemērotā laikā.

Pierakstīties uz privāto treniņnodarbību ar vienu no mūsu kluba treneriem jūs varat, piezvanot pa mājaslapā norādīto tālruņa numuru vai nosūtot pieteikumu kluba e-pastā.

Autors:
Balsot par rakstu:
kopa: 8. Reitings: 4.88 no 5

PIERAKSTIES SKOLAS JAUNUMIEM

MUMS IR INTERESANTI POSTI SOC. TĪKLOS

figureskatingschool.lv © 2017
PIEZVANIET MUMS:371 25926560