Piedalīties vasaras daiļslidošanas mācību treniņnometnēs

Par daiļslidošanas sporta treniņnometnēm
Sporta mācību treniņnometnes daiļslidošanā ir treniņu procesa neatņemama sastāvdaļa. Vasaras sporta mācību treniņnometnes un sporta nometnes bērniem vienmēr tiek organizētas un noris skolas brīvdienu laikā. Sportistu neapgrūtina skolas ikdienas rūpes, un viņš var pilnībā nodoties sportam.


Vasaras mācību treniņnometnes – tā ir katra, maza vai liela, sportista nepieciešamība. Tieši sporta nometņu un mācību treniņnometņu laikā bērni sper savus pirmos drošos soļus lielā sporta pasaulē, un viņos tiek likti pamati tam, lai nākotnē viņi kļūtu par čempioniem.


"Starptautiskā daiļslidošanas skola" katru gadu rīko vasaras mācību treniņnometnes daiļslidošanā visu vecumu bērniem. Vasaras daiļslidotāju mācību treniņnometnes bērnu daiļslidošanas skolā – tas ir pilns apmācības kurss daiļslidošanā ar slidām. Daiļslidotāju sporta treniņnometnēs ir ietvertas visas neatņemamās daiļslidošanas disciplīnas. Papildus treniņnodarbībām ledus laukumā notiek arī treniņi uz grīdas (sausie treniņi) – tā ir vispārējā fiziskā sagatavotība, speciālā fiziskā sagatavotība, horeogrāfija.


Piedalīties "Starptautiskā daiļslidošanas skola" vasaras mācību treniņnometnēs
Sporta kluba vadība vienmēr ziņo vecākiem un izvieto informāciju par plānotajiem pasākumiem kluba mājaslapas nodaļā „Kluba jaunumi”. Visu informāciju par sporta kluba daiļslidotāju vasaras mācību treniņnometnēm var uzzināt, sazinoties ar kluba vadību pa telefonu +371 25926560 vai iepazīstoties ar informāciju par sporta mācību treniņnometnēm mūsu skola bērniem "Starptautiskā daiļslidošanas skola" mājaslapā.

 

Pieteikumu iesniegšanas termiņš bērnu dalībai daiļslidotāju vasaras mācību treniņnometnēs
"Starptautiskā daiļslidošanas skola" vadība nosaka pieteikumu iesniegšanas termiņus dalībai kluba mācību treniņnometnēs. Lai piedalītos "Starptautiskā daiļslidošanas skola" daiļslidotāju vasaras mācību treniņnometnē, ir nepieciešams:


Savlaicīgi pieteikties dalībai vasaras mācību treniņnometnē.

  • Ņemt vērā to, ka vietu skaits nometnē ir ierobežots, un jo agrāk jūs izlemsiet, vai piedalīties nometnē, jo lielākas ir izredzes tur tikt.
  •  Pieteikums vai apliecinājums par dalību daiļslidotāju vasaras mācību treniņnometnē


Ja jūs nolēmāt piedalīties kluba vasaras sporta mācību treniņnometnē, jums vajag:

  • Sazināties ar Starptautiskā daiļslidošanas skola vadību un uzzināt par brīvu vietu skaitu grupās.
  • Veikt priekšapmaksu apmērā no vasaras mācību treniņnometņu maksas.

Tikai veicot priekšapmaksu, jūs apliecināt savu dalību kluba sporta mācību treniņnometnē.

Autors:
Balsot par rakstu:
kopa: 8. Reitings: 5.00 no 5

PIERAKSTIES SKOLAS JAUNUMIEM

MUMS IR INTERESANTI POSTI SOC. TĪKLOS

figureskatingschool.lv © 2017
PIEZVANIET MUMS:371 25926560