Daiļslidošana - daiļslidošanas nometnes, jaunumi

Šajā sadaļā jūs vienmēr atradīsiet aktuālo informāciju par mūsu daiļslidošanas skolas dzīvi un par visu nozari kopumā. Noteikti piesakieties jaunumiem un esat notikumu centrā. Mēs ļoti bieži organizējam papildnodarbības gan mazajiem, gan pieaugušajiem daiļslidotājiem – individuāli un grupās, nepalaidiet šo iespēju garām. Jaunākās ziņas par daiļslidošanu pasaulē lasiet mūsu mājaslapā. Daiļslidošanas nometnes visa gada garumā Ozolniekos (Latvija) un izbraukuma sporta nometnes daiļslidotājiem Krievijā. Plaša informācija par daiļslidošanas sacensībām un augsta līmeņa daiļslidotājiem, viss par daiļslidošanu Pasaulē.

Ziemas daiļslidošanas nometne 2018/2019, ar galveno treneri no Sankt-Pēterburgas. Nometne tiek organizēta visa vecuma bērniem. Detalizēta lēcienu tehnikas analīze un tās nostiprināšana praktikā. Treniņnodarbībās tiek pielietotas A.Mišina jaunākās tehnoloģijas, kas ievērojami paātrina apmācību procesu. Lai iegūtu pēc iespējas labākus rezultātus, papildus pamatnodarbībām mēs piedāvājam arī plaša klāsta papildtreniņus. Mūsu apmācības metožu efektivitāte jau sen ir sevi pierādījusi, par ko liecina nometnes dalībnieku acīmredzamie rezultāti un sasniegumi, kā arī vecāku atsauksmes. Piebiedrojaties - mēs parādīsim jums jūsu izaugsmes potenciālu un palīdzēsim kļūt stiprākiem.

Ziemas daiļslidošanas nometne Ozolnieki, Latvijā 24.12.2018-12.01.2019

06/09/2018
Aicinām piedalīties visu vecumu daiļslidotājus Starptautiskajā Ledus treniņnometnē. Daiļslidošanas nometnes visa gada garumā - laikos, kad skolēniem ir brīvlaiki. Vasaras, pavasara, rudens un ziemas nometnes. Intensīvas treniņodarbības un individuāla pieeja katram sportistam. Daudz apgriezienu lēcienu apmācība, jaunas rotācijas un slīdēšanas apmācības, specializēti vingrinājumi. Horeogrāfija un fiziskās sagatavotības nodarbības, treniņi uz visiem zināmā ROTATORA – vestibulārā daiļslidotāju trenažiera. Visās nometnēs: ērta lokācija, treniņi, izmitināšana un ēdināšana- viss vienuviet. Nometņu brīvajos laikos organizējam papildnodarbības gan uz ledus, gan vingrošanas zālē, sastādam interesantas un sabalansētas daiļslidošanas programmas.

Daiļslidošanas nometnes 2018-2019 - visu vecumu bērniem. Aleksandrs Rjabiņins

20/05/2018
Aicinām visu vecumu daiļslidotājus uz Rudens Daiļslidošanas Nometni Ozolniekos, Latvijā, no 01.10.2018 – 03.11.2018 (4 nedēļas). Nometne norisināsies vienā no Latvijas labākajām sporta bāzēm «OZO Halle». Mūsu treneriem ir liela pieredze daiļslidošanas jomā un mēs pielietojam pārbaudītas un sevi pierādījušas inovatīvas apmācību metodes, kas garantē ievērojamu progresu īsā laika posmā. VEIKSMES GARANTIJA Mūsu nometnes pamatā ir individuāla pieeja katram bērnam, jo katram sportistam ir savi mērķi un vajadzības. Mūsu daiļslidošanas skola pielieto Alekseja Mišina (augstākās kategorijas treneris) mūsdienīgās tehnoloģijas. Galvenais nometnes treneris Aleksandrs Ryabiņins – treneris no Sankt-Pēterburgas. Viņš ir Olimpisko čempionu treneru audzēknis! Aleksandram ir liela pieredze daiļslidošanas sarežģīto elementu izpildīšanas tehnikas apmācībā. Pateicoties ciešai saskarsmei un regulārai pieredzes apmaiņai ar pasaules mēroga treneriem, Aleksandrs vienmēr iegūst jaunas zināšanas, soļo līdz ar laiku, nestāv uz vietas un apzinās jaunas daiļslidošanas elementu apmācīšanas tehnikas.

Rudens daiļslidošanas nometnes Tukumā un Ozolniekos, Latvijā 01.10.2018-03.11.2018

19/05/2018
VEIKSMES GARANTIJA Mūsu nometnes pamatā ir individuāla pieeja katram bērnam, jo katram sportistam ir savi mērķi un vajadzības. Mūsu daiļslidošanas skola pielieto Alekseja Mišina (augstākās kategorijas treneris) mūsdienīgās tehnoloģijas. Galvenais nometnes treneris Aleksandrs Ryabiņins – treneris no Sankt-Pēterburgas. Viņš ir Olimpisko čempionu treneru audzēknis! Aleksandram ir liela pieredze daiļslidošanas sarežģīto elementu izpildīšanas tehnikas apmācībā. Pateicoties ciešai saskarsmei un regulārai pieredzes apmaiņai ar pasaules mēroga treneriem, Aleksandrs vienmēr iegūst jaunas zināšanas, soļo līdz ar laiku, nestāv uz vietas un apzinās jaunas daiļslidošanas elementu apmācīšanas tehnikas.

DAIĻSLIDOŠANAS NOMETNE MASKAVĀ, KRIEVIJĀ. VASARA SKOLĒNU BRĪVLAIKĀ. 04.06.2018-22.06.2018.

25/04/2018
Uzsākam uzņemšanu Vasaras daiļslidošanas nometnē 2018 Ozolniekos, Latvija. Nometne norisināsies sporta bāzē «Ozo ledus halle», tā ir hall ear labāko ledus pārklājumu Latvijā. Vasaras nometne Ozolniekos – lieliska izvēle sportistiem, kas vēlas uzlabot savu fizisko formu, apgūt un pilnveidot daiļslidošanas elementu iemaņas, iegūt labas horeogrāfijas prasmes, iziet nodarbību kursu uz unikālā Alekseja Mišina trenažiera – Rotators.

Vasaras daiļslidošanas nometnē 2018 Ozolniekos, Latvija. (25 jūnijs-25 Augusts)

21/04/2018
Pavasara daiļslidošanas nometne Tukumā, sporta bāzē «Tukuma ledus halle», Latvijā 26.marts – 14.aprīlis (3 nedēļas). Tā ir viena no labākajām sporta bāzēm, kas piemērota daiļslidošanas nodarbībām. Pavasara daiļslidošanas nometne Tukumā – tā ir lieliska izvēle sportistiem, kas vēlas veicināt savu fiziskās sagatavotības formu, apgūt un pilnveidot daiļslidošanas elementu iemaņas, iegūt labas horeogrāfijas prasmes, iziet nodarbību kursu uz unikālā Alekseja Mišina trenažiera – Rotators.

DAIĻSLIDOŠANAS NOMETNE TUKUMĀ, LATVIJĀ. PAVASARA SKOLĒNU BRĪVLAIKĀ. 26.03.2018-14.04.2018.

25/02/2018
Ice Prince & Princess 2017 International figure skating competition Daugavpils Latvia 04.11.2017. Sacensības norisinājās Daugavpils ledus hallē. Un mums ir uzvarētājs – zelta medaļas ieguvējs! Apsveicam mūsu skolas audzēkni Daniilu Karoļu ar 1.vietas iegūšanu izbraukuma daiļslidošanas sacensībās Daugavpilī. Novēlam Daniilam ilgstošus panākumus un apbalvojumus arī turpmāk. Malacis!

DAIĻSLIDOŠANAS SACENSĪBAS DAUGAVPILĪ – ICE PRINCE & PRINCESS 04.11.2017

04/11/2017
Ziemas daiļslidošanas nometne Ozolniekos, Latvijā 25.12.2017-07.01.2018. Inovatīvas tehnoloģijas – paātrināta lēcienu apguve. Starptautiska daiļslidošanas nometne visu vecumu bērniem dažādos fiziskās sagatavotības līmeņos. Starptautiskā daiļslidošanas skola organizē daiļslidošanas nometnes cauru gadu, skolēnu brīvlaikos un arī šajā rudenī aicina visus ieinteresētos daiļslidotājus piedalīties nometnē. Apmācošas daiļslidošanas treniņnodarbības norisināsies Ozolniekos, Latvijā. Ozolniekos atrodas viena no labākajām daiļslidotāju sporta bāzēm Latvijā, ar labāko ledus pārklājumu. Nometnes organizators ir Krievu treneris no Sanktpēterburgas - Aleksandrs Rjabiņins.

Ziemas daiļslidošanas nometne Ozolniekos, Latvijā 25.12.2017-07.01.2018

08/08/2017

PIERAKSTIES SKOLAS JAUNUMIEM

MUMS IR INTERESANTI POSTI SOC. TĪKLOS

figureskatingschool.lv © 2017
PIEZVANIET MUMS:371 25926560