Rudens daiļslidošanas nometnes Tukumā un Ozolniekos, Latvijā 01.10.2018-03.11.2018

Aicinām visu vecumu daiļslidotājus uz Rudens Daiļslidošanas Nometni Tukumā un Ozolniekos, Latvijā no 01.10.2018 – 03.11.2018 (5 nedēļas). Nometnes norisināsies Latvijas labākajās sporta bāzēs «OZO Halle» un «Tukuma ledus halle» . Mūsu treneriem ir liela pieredze daiļslidošanas jomā un mēs pielietojam pārbaudītas un sevi pierādījušas inovatīvas apmācību metodes, kas garantē ievērojamu progresu īsā laika posmā.

 • Youtube kanāls Starptautiskās daiļslidošanas nometnes
 • Bezmaksas ONLINE konsultācija WHATSAPP 
 • Kontakttālrunis: +37125926560 Whatsapp

Skatieties video. Starptautiskā daiļslidošanas nometne Latvijā.

Nodarbības uz A.Mišina vestibulārā trenažiera

 

VEIKSMES GARANTIJA

 • Mūsu nometnes pamatā ir individuāla pieeja katram bērnam, jo katram sportistam ir savi mērķi un vajadzības.
 • Mūsu daiļslidošanas skola pielieto Alekseja Mišina (augstākās kategorijas treneris) mūsdienīgās tehnoloģijas.
 • Galvenais nometnes treneris Aleksandrs Ryabiņins – treneris no Sankt-Pēterburgas. Viņš ir Olimpisko čempionu treneru audzēknis! Aleksandram ir liela pieredze daiļslidošanas sarežģīto elementu izpildīšanas tehnikas apmācībā.
 • Pateicoties ciešai saskarsmei un regulārai pieredzes apmaiņai ar pasaules mēroga treneriem, Aleksandrs vienmēr iegūst jaunas zināšanas, soļo līdz ar laiku, nestāv uz vietas un apzinās jaunas daiļslidošanas elementu apmācīšanas tehnikas.
 • Balstoties uz uzkrātajām zināšanām, Aleksandrs Ryabiņins radīja vissarežģītāko daiļslidošanas elementu paātrinātas apguves autormetodiku. Metodika balstās uz mūsdienīgām, progresīvām apmācību tehnikām un patiešām dod pozitīvu rezultātu! Bērns apgūst ne tikai praktisko slidošanas pusi, bet erī teorētisko, sāk labāk izprast lēcienu tehniku un daudz straujāk progresē.
 • Pateicoties spējai vienkāršā, saprotamā valodā izskaidrot bērnam sarežģītas tehniskas lietas, mūsu treneru komanda spēj iemācīt maksimāli daudz iespējami īsā laikā.
 • Rezultāti un labas atsauksmes runā paši par sevi. Mēs garantējam, ka mūsu nometnes noslēgumā jūsu bērna slidotprasmes līmenis kļūs ievērojami augstāks nekā iepriekš.

PRIEKŠROCĪBAS UN UNIKĀLĀS ĪPAŠĪBAS

MĒRĶI UN UZDEVUMI

DAIĻSLIDOTĀJU GRUPAS

JŪSU ATSAUKSMES

Vecāku atsauksmes par mūsu skolas starptautiskām daiļslidošanas nometnēm.
Mūsu rīkoto nometņu. Paldies mīļie vecāki par labiem vārdiem, pozitīvām atsauksmēm un uzticību! Uz drīzu tikšanos nākamajās nometnēs!

 

Kontaktinformācija:

 • alexander_ryabinin@mail.ru
 • Whatsapp, Viber +37125926560, +79117758432
 • Information site about the city Jelgava and Ozolnieki
 • FREE ONLINE consultation by WHATSAPP 

 

Sociālie tīkli:

Autors:
Rudens daiļslidošanas nometnes Tukumā un Ozolniekos, Latvijā 01.10.2018-03.11.2018
Balsot par rakstu:
kopa: 20. Reitings: 5.00 no 5

PIERAKSTIES SKOLAS JAUNUMIEM

MUMS IR INTERESANTI POSTI SOC. TĪKLOS

figureskatingschool.lv © 2017
PIEZVANIET MUMS:371 25926560