Profesionālā daiļslidošana Rīgā

Profesionāla daiļslidošanas sporta skola atšķiras ar unikālu pieeju bērnu apmācībā. Unikalitāte izpaužas kā Krievijas metodikas un tehnikas pielietojums apmācības procesā. Vienīgā daiļslidošanas skola Rīgā, kura izmanto tikai inovatīvas tehnoloģijas no pašām spēcīgākajām pasaules daiļslidošanas skolām.

Treneri no Krievijas Daiļslidošanas Akadēmijas Sankt-Pēterburgā ir labākie daiļslidošanas speciālisti. Profesionāla apmācība Starptautiskā daiļslidošanas skola ir unikāla ar to.

Daiļslidošana- tas ir atšķirīģs sporta veids, spējīgs atrisināt daudz uzdevumu. Slidošana veicina bērna imūnsistēmas nostiprināšanos. Veselīgs dzīves veids radina bērnu pie kārtības un disciplinē. Fizisko īpašību attīstība dod pārliecību sev un dzīvē. Atvediet bērnus uz mūsu skolu un Jūs par to paši pārliecināsieties paši.

Autors:
Profesionālā daiļslidošana Rīgā
Balsot par rakstu:
kopa: 5. Reitings: 5.00 no 5

PIERAKSTIES SKOLAS JAUNUMIEM

MUMS IR INTERESANTI POSTI SOC. TĪKLOS

figureskatingschool.lv © 2017
PIEZVANIET MUMS:371 25926560