Rīgas daiļslidošanas klubi ciemos

2015.gada jūnija sākumā daiļslidošanas sporta un augstākās meistarības skola Meisters Sports un klubs Kaskads apmeklēja OZO Ledus Halli Ozolniekos. Ozolnieku ledus halle jau sen ir slavena ar savu lielisko ledus segumu, un daudzi klubi brauc šurp uz mācību treniņnodarbībām. Tas ir tā vērts, lai mērotu vairāk nekā 45 minūtes ilgo ceļu tikai vienā virzienā no Rīgas bāzes klubiem līdz Ozolniekiem. Attālums sportistiem nekad nav bijis šķērslis, vēl jo vairāk, ja ņem vērā, ka ir iespēja trenēties uz laba ledus seguma.

Daugavas stadiona ledus halli uzskata par daiļslidošanas sporta un augstākās meistarības skolas Meisters Sports un kluba Kaskads bāzi.

•    Daugavas stadions:
•    Adrese: Augšiela 1, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1009, Latvija.
•    Daugavas Stadiona atklāšana – 1958. gads.

Starptautiskā daiļslidošanas skola vadība un treneri vienmēr priecājas redzēt Ozolniekos bāzē daiļslidošanas amatierus un profesionāļus no dažādiem Latvijas rajoniem. Mūsu skola vienmēr ir atvērta un gatava sadarbībai ar daiļslidotājiem un daiļslidošanas klubiem Rīgā, Latvijā.

Autors:
Rīgas daiļslidošanas klubi ciemos
Balsot par rakstu:
kopa: 5. Reitings: 5.00 no 5

PIERAKSTIES SKOLAS JAUNUMIEM

MUMS IR INTERESANTI POSTI SOC. TĪKLOS

figureskatingschool.lv © 2017
PIEZVANIET MUMS:371 25926560