Ziemas daiļslidošanas nometne Ozolniekos, Latvijā

Ziemas daiļslidošanas nometne Latvijā, ar galveno treneri no Sankt-Pēterburgas. Nometne tiek organizēta visa vecuma bērniem. Detalizēta lēcienu tehnikas analīze un tās nostiprināšana praktikā. Treniņnodarbībās tiek pielietotas A.Mišina jaunākās tehnoloģijas, kas ievērojami paātrina apmācību procesu.

Lai iegūtu pēc iespējas labākus rezultātus, papildus pamatnodarbībām mēs piedāvājam arī plaša klāsta papildtreniņus. Mūsu apmācības metožu efektivitāte jau sen ir sevi pierādījusi, par ko liecina nometnes dalībnieku acīmredzamie rezultāti un sasniegumi, kā arī vecāku atsauksmes. Piebiedrojaties - mēs parādīsim jums jūsu izaugsmes potenciālu un palīdzēsim kļūt stiprākiem. Vietu skaits ir ierobežots.

 • Youtube kanāls Starptautiskās daiļslidošanas nometnes
 • Bezmaksas ONLINE konsultācija WHATSAPP 
 • ONLINE pieteikums nometnei
 • Kontakttālrunis: +371 25926560 vai +371 20237648 Whatsapp
 • E-mail: alexander_ryabinin@mail.ru

ATTENTION

HERE IS LINK FOR THE UPCOMING FIGURE SKATING CAMPS. CAMPS FOR ALL YEAR!

Skatieties video. Starptautiskās daiļslidošanas nometnes Latvijā, Krievijā, Bulgārijā.

Nodarbības uz A.Mišina vestibulārā trenažiera. Inovatīva sistēma profesionālajam sportam.

PRIEKŠROCĪBAS UN UNIKĀLĀS ĪPAŠĪBAS

MĒRĶI UN UZDEVUMI

DAIĻSLIDOTĀJU GRUPAS

VEIKSMES GARANTIJA

 • Mūsu nometnes pamatā ir individuāla pieeja katram bērnam, jo katram sportistam ir savi mērķi un vajadzības.
 • Mūsu daiļslidošanas skola pielieto Alekseja Mišina (augstākās kategorijas treneris) mūsdienīgās tehnoloģijas.
 • Galvenais nometnes treneris Aleksandrs Ryabiņins – treneris no Sankt-Pēterburgas. Viņš ir Olimpisko čempionu treneru audzēknis! Aleksandram ir liela pieredze daiļslidošanas sarežģīto elementu izpildīšanas tehnikas apmācībā.
 • Pateicoties ciešai saskarsmei un regulārai pieredzes apmaiņai ar pasaules mēroga treneriem, Aleksandrs vienmēr iegūst jaunas zināšanas, soļo līdz ar laiku, nestāv uz vietas un apzinās jaunas daiļslidošanas elementu apmācīšanas tehnikas.
 • Balstoties uz uzkrātajām zināšanām, Aleksandrs Ryabiņins radīja vissarežģītāko daiļslidošanas elementu paātrinātas apguves autormetodiku. Metodika balstās uz mūsdienīgām, progresīvām apmācību tehnikām un patiešām dod pozitīvu rezultātu! Bērns apgūst ne tikai praktisko slidošanas pusi, bet erī teorētisko, sāk labāk izprast lēcienu tehniku un daudz straujāk progresē.
 • Pateicoties spējai vienkāršā, saprotamā valodā izskaidrot bērnam sarežģītas tehniskas lietas, mūsu treneru komanda spēj iemācīt maksimāli daudz iespējami īsā laikā.
 • Rezultāti un labas atsauksmes runā paši par sevi. Mēs garantējam, ka mūsu nometnes noslēgumā jūsu bērna slidotprasmes līmenis kļūs ievērojami augstāks nekā iepriekš.

JŪSU ATSAUKSMES

Vecāku atsauksmes par mūsu skolas starptautiskām daiļslidošanas nometnēm.
Mūsu rīkoto nometņu. Paldies mīļie vecāki par labiem vārdiem, pozitīvām atsauksmēm un uzticību! Uz drīzu tikšanos nākamajās nometnēs!

 

Kontaktinformācija:

 • alexander_ryabinin@mail.ru
 • Whatsapp, Viber +37125926560, +79117758432
 • Information site about the city Jelgava and Ozolnieki
 • FREE ONLINE consultation by WHATSAPP 

 

Sociālie tīkli:

Autors:
Ziemas daiļslidošanas nometne Ozolniekos, Latvijā
Balsot par rakstu:
kopa: 5. Reitings: 5.00 no 5

PIERAKSTIES SKOLAS JAUNUMIEM

MUMS IR INTERESANTI POSTI SOC. TĪKLOS

figureskatingschool.lv © 2017
PIEZVANIET MUMS:371 25926560